TOWN SWIMMING CENTER
in Nowy Targ
Booking Schedule 22.09.2019 - 28.09.2019
Week 7am 8am 9am 10am 11am 12pm 1pm 2pm 3pm 4pm 5pm 6pm 7pm 8pm 9pm
00 15 30 45 00 15 30 45 00 15 30 45 00 15 30 45 00 15 30 45 00 15 30 45 00 15 30 45 00 15 30 45 00 15 30 45 00 15 30 45 00 15 30 45 00 15 30 45 00 15 30 45 00 15 30 45 00 15 30 45
22.09
(Sun)
Sport pool: Lane 1
Sport pool: Lane 2
Sport pool: Lane 3
Sport pool: Lane 4
Sport pool: Lane 5
Sport pool: Lane 6
Practice pool: Lane 1
Practice pool: Lane 2
Practice pool: Lane 3
Room: Fitness 1/3 Zakopiański Klub Karate
Room: Fitness 2/3 Zakopiański Klub Karate
23.09
(Mon)
Sport pool: Lane 1
Sport pool: Lane 2 SP 11
Sport pool: Lane 3 SP 11 SP 11
Sport pool: Lane 4 SP 11 SP 11 AAR DELFIN UKS DELFIN
Sport pool: Lane 5 SP 11 SP 11 DELFIN AAR UKS DELFIN
Sport pool: Lane 6 SP 11 SP 11 UKS DELFIN DELFIN AAR
Practice pool: Lane 1 SP 11 SP 11 KREMPACHY+NOWA BIAŁA gmina NT DELFIN AQUA AEROBIK
Practice pool: Lane 2 KREMPACHY+NOWA BIAŁA gmina NT DELFIN AQUA AEROBIK
Practice pool: Lane 3 KREMPACHY+NOWA BIAŁA gmina NT DELFIN AAR AQUA AEROBIK
Room: Fitness 1/3 SP 11 FREESTYLER KIDS GIMNASTYKA ARTYSTYCZNA
Room: Fitness 2/3 SP 11 GIMNASTYKA ARTYSTYCZNA FITNESS&FUN
24.09
(Tue)
Sport pool: Lane 1
Sport pool: Lane 2 SP 11
Sport pool: Lane 3 SP 11 SP 11
Sport pool: Lane 4 SP 11 SP 11
Sport pool: Lane 5 SP 11 SP 11 SWIM ACTIVE
Sport pool: Lane 6 SP 11 SP 11 SWIM ACTIVE UKS DELFIN
Practice pool: Lane 1 SP 11 ŁOPUSZNA gmina NT SWIM ACTIVE AQUA AEROBIK UTW AQUA AEROBIK
Practice pool: Lane 2 ŁOPUSZNA gmina NT SWIM ACTIVE AQUA AEROBIK UTW AQUA AEROBIK
Practice pool: Lane 3 ŁOPUSZNA gmina NT AQUA AEROBIK UTW AQUA AEROBIK
Room: Fitness 1/3 SP 11 AKADEMIA TAŃCA
Room: Fitness 2/3 SP 11 AKADEMIA TAŃCA
25.09
(Wed)
Sport pool: Lane 1
Sport pool: Lane 2 SP 11 SP 11
Sport pool: Lane 3 SP 11 SP 11 SP 11
Sport pool: Lane 4 SP 11 SP 11 SP 11 UKS DELFIN AAR DELFIN
Sport pool: Lane 5 SP 11 SP 11 SP 11 AAR NUR z GÓR
Sport pool: Lane 6 SP 11 SP 11 SP 11 DELFI SPORT DELFIN AAR DELFIN AAR NUR z GÓR
Practice pool: Lane 1 SP 11 SP 11 LUDŹMIERZ gmina NT DELFI SPORT AAR DELFIN AAR AQUA AEROBIK
Practice pool: Lane 2 LUDŹMIERZ gmina NT DELFI SPORT AAR DELFIN AQUA AEROBIK
Practice pool: Lane 3 LUDŹMIERZ gmina NT AAR AQUA AEROBIK
Room: Fitness 1/3 SP 11 YAMABUSHI JOGA
Room: Fitness 2/3 SP 11 SALA
26.09
(Thu)
Sport pool: Lane 1
Sport pool: Lane 2
Sport pool: Lane 3 SP 11 SP 11 SP 11
Sport pool: Lane 4 SP 11 SP 11 SP 11 NUR z GÓR FALA
Sport pool: Lane 5 SP 11 SP 11 SP 11 FALA UKS DELFIN
Sport pool: Lane 6 SP 11 SP 11 SP 11 UKS DELFIN FALA SPORT&FUN UKS DELFIN
Practice pool: Lane 1 SP 11 KLIKUSZOWA+LASEK gmina NT FALA SPORT&FUN AQUA AEROBIK UTW AQUA AEROBIK
Practice pool: Lane 2 KLIKUSZOWA+LASEK gmina NT FALA SPORT&FUN AQUA AEROBIK UTW AQUA AEROBIK
Practice pool: Lane 3 KLIKUSZOWA+LASEK gmina NT FALA AQUA AEROBIK UTW AQUA AEROBIK
Room: Fitness 1/3 SP 11 AKADEMIA TAŃCA BREAKDANCE JOGA
Room: Fitness 2/3 SP 11 AKADEMIA TAŃCA JUDO
27.09
(Fri)
Sport pool: Lane 1
Sport pool: Lane 2 SP 11
Sport pool: Lane 3 SP 11
Sport pool: Lane 4 SP 11 FALA AAR
Sport pool: Lane 5 SP 11 SKI ACTIVE UKS DELFIN
Sport pool: Lane 6 SP 11 SKI ACTIVE UKS DELFIN
Practice pool: Lane 1 AQUA AEROBIK PZN WAKSMUND gmina NT FALA SKI ACTIVE AQUA AEROBIK
Practice pool: Lane 2 AQUA AEROBIK PZN WAKSMUND gmina NT SKI ACTIVE AQUA AEROBIK
Practice pool: Lane 3 AQUA AEROBIK PZN WAKSMUND gmina NT AQUA AEROBIK
Room: Fitness 1/3 SP 11 AKADEMIA TAŃCA
Room: Fitness 2/3 SP 11 AKADEMIA TAŃCA
28.09
(Sat)
Sport pool: Lane 1
Sport pool: Lane 2
Sport pool: Lane 3
Sport pool: Lane 4
Sport pool: Lane 5 NUR z GÓR
Sport pool: Lane 6 FALA
Practice pool: Lane 1 FALA
Practice pool: Lane 2
Practice pool: Lane 3
Room: Fitness 1/3 GIMNASTYKA ARTYSTYCZNA FREESTYLER KIDS YAMABUSHI
Room: Fitness 2/3 GIMNASTYKA ARTYSTYCZNA